Hakkımızda

S.S. 5 Nolu İzmit şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi sadece taşımacılık değil aynı zamanda kalkış noktaları ve varış hizmetlerini sizlere özenle sunmaktadır. Çağdaş ve toplumsal görev bilincine sahip çalışanlarımız takım felsefesini benimseyip profesyonelce çalışarak modern, güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak için yürüttüğümüz çalışmalarımızın neticesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

S.S. 5 Nolu İzmit şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak bizler siz değerli müşterilerimizin kendilerini güvenli bir yolculuğa hazırlamaları için gereken ortamı oluşturmakla yükümlüyüz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Bu sorumlulukların getirmiş olduğu yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimizden emin olabilirsiniz.
Kocaeli de rakipsiz olabilmek için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisi eklemeyi ve bu var olan hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştirmeyi ana görevlerimizden birisi olarak görmekteyiz,sadece görmekle kalmayıp bunun için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.
Siz değerli yolcularımızın can güvenliği ve huzuru her şeyden önce gelmektedir. Bu bağlamda taşıma yaptığımız her aracımız günümüz teknolojisine uygundur.

35 yıllık tecrübemiz ile sektörde her zaman daha iyiyi yakalamak üzere, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanın teknolojik rahat ve konfor göz önünde bulundurulup faaliyetlerimize ödün vermeden devam ediyoruz.
Temeli 35 yıla dayanan otobüs Filomuz, 1980 yılından bu yana kooperatif çatısı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Bugün mevcudumuz 520 araçtır.

Müşteri memnuniyeti her zaman tek hedefimizdir.